12 viktima, 412 raste të reja me Covid-19 dhe 459 të shëruar

TË FUNDIT

Ministria e Shëndetësisë, informon se gjatë 24 orëve të fundit nga 3.567 testime të realizuara, 412 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona, transmeton TV21.

Instituti i Shëndetit Publik në 24 orët e fundit ka regjistruar 459 pacientë të shëruar nga Covid-19, ndërkaq 12 pacientë e kanë humbur betejën me korona virusin./TV21

MARKETING I PAGUAR POLITIK