Skender Rexhepi fushatën zgjedhore e nisi nga Çairi

Must Read

Përfundoi ndeshja Shkëndija – Tottenham

Ndeshja e shumë pritur mes Shkëndijës dhe Tottenhamit ka përfunduar 1:3 për mysafirët. Në...

Italia do të pranojë 125 emigrantë, të cilët do të sistemohen në shtet të tjera të BE-së

 Italia sot kumtoi se do të lejojë shkarkimin e 125 emigrantëve, të cilët tashmë një javë gjenden...

Ansu Fati nënshkruan kontratë të re me Barcelonën

Ansu Fati nënshkroi kontratë të re me Barcelonën. Barcelona ka “bllokuar” talentin Ansu...
- Advertisement -

Kandidati për deputet në zonën zgjedhore 1 i koalicionit Alternativa-Aleanca për Shqiptarët, Skender Rexhepi – Zejdi, fushatën zgjedhore e filloi nga Çairi i Shkupit.

Në takimin e realizuar me aktivistët dhe simpatizuesit e nëndegës “Azem Morana” të degës Çair – Alternativa, Skender Rexhepi – Zejdi, dje foli rreth programit zgjedhor të koalicionit “Shtet për të gjithë” dhe aktivizimin strukturor të Alternativës në nivel republikan.

- Advertisement -

“Ne jemi ata që jetësojmë idealet kombëtare dhe fetare. “Shtet për të gjithë” ka qëllimin e barazisë së plotë të shqiptarëve në këtë vend. Ju kërkoj, gjithë aktivistëve dhe simpatizuesve të koalicionit tonë AAA-ASH, të punojmë dhe angazhohemi maksimalisht që më 15 korrik, t’a sjellim ndryshim politik tek shqiptarët”, ka thënë Rexhepi.

Kandidati për deputet në zonën 1 zgjedhore i koalicionit AAA – ASH, Skender Rexhepi – Zejdi, fushatën zgjedhore e filloi…

Gepostet von Alternativa am Donnerstag, 25. Juni 2020
- Advertisement -

Përfundoi ndeshja Shkëndija – Tottenham

Ndeshja e shumë pritur mes Shkëndijës dhe Tottenhamit ka përfunduar 1:3 për mysafirët. Në minutën e 5 të ndeshjes...

Italia do të pranojë 125 emigrantë, të cilët do të sistemohen në shtet të tjera të BE-së

 Italia sot kumtoi se do të lejojë shkarkimin e 125 emigrantëve, të cilët tashmë një javë gjenden në një anije humanitare gjermane,...

Ansu Fati nënshkruan kontratë të re me Barcelonën

Ansu Fati nënshkroi kontratë të re me Barcelonën. Barcelona ka “bllokuar” talentin Ansu Fati, ku e ka shpërblyer...

Dialogu Kosovë – Serbi do të vazhdojë të hënën

Përfaqësuesi special për dialogun Prishtinë-Beograd, Mirosllav Lajçak, paralajmëroi për të hënën raund të ri bisedimesh në nivel ekspertësh, më 28 shtator.

Zaev takon Ambasadaorin holandez Jan Kop

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, sot u takua me Dirk Jan Kop, ambasador i Mbretërisë së...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -