1 viktimë, 137 raste të reja me Covid-19 dhe 58 të shëruar

Must Read

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo...
- Advertisement -

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1414 testime të realizuara, 137 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.

Shkup-53, Kumanovë-19, Shtip-8, Tetovë-4, Strugë-2, Veles-6, Manastir-7, Gostivar-10, Gjevgjeli-2, Strumicë-1, Kriva Pallankë-2, Probishtip-2, Makedoniski Brod-3, Berovë-2, Dellçevë-5, Sveti Nikollë-6, Kërçovë-3 dhe Negotinë-2.

- Advertisement -

Instituti i Shëndetit Publik në 24 orët e fundit ka regjistruar 58 pacientë të shëruar.

Shkup-22, Shtip-1, Prilep-1, Tetovë-3, Strugë-11, Manastir-2, Ohër-9, Gostivar-5, Dermir Hisar-3 dhe Vinicë-1.

- Advertisement -

Betejën me virusin korona e ka humbur një pacient nga Dibra.

   

- Advertisement -

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së të ndikojë që interpretimet bullgare...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo ditë e më shumë është...

Konfirmohen dënimet me burg për “Tankun”, Jankullovska do të shkojë në burg, Gruevski mbetet në Budapest

https://youtu.be/1gIbSTVFia4 Refuzohen ankesat e tre të dënuarve për blerjen e Mercedesit luksoz prej 600 mijë eurove –...

“Stop Rusino” kërkon mbylljen e deponisë, Nuredini: Edhe për disa vite Rusino e hapur!

https://youtu.be/RCGqvEZnlp8 Deponia Rusino vazhdon të jetë e bllokuar  nga aktivistet e lëvizjes “Stop Rusino” Kërkojnë që kjo...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -