​Tensione te Chelsea mes Lampardit dhe Alonsos

Must Read

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti të premten do të vizitojë Maqedoninë

Kryeminsitri i Kosovës, Avdullah Hoti të premten do ta vizitojë Maqedoninë e Veriut. Këtë e bëri të...

Bislimi: Bullgaria gjithnjë ka qenë në anën e gabuar të historisë

Historiani Muzafer Bislimi në Click Plus në TV21, tha se Bullgaria gjithmon ka qenë në anën e...

Ratkoceri: Bullgaria nuk do të kërkojë ndryshime Kushtetuese!

Nga pala bullgare nuk është bërë presion për ndryshime Kushtetuese – tha Arben Ratkoceri në Click Plus...

Ndeshja e javës së kaluar mes West Bromwich Albion dhe Chelseat u mbyll me rezultat të barabartë 3:3.

Me gabimet nga blerja e re e “Bluve” Thiago Silva dhe mbrojtësi i krahut të majtë, Marcos Alonso, Chelsea arriti të arkëtojë vetëm një pikë në xhiron e javës së tretë të Premierë Ligës.

- Advertisement -

Me përfundim të pjesës së parë, Lampard e largoi nga loja Alonson, ku ky i fundit ishte shprehur shumë i pakënaqur me trajnerin e tij, dhe spekulohet se e ka përcjellë pjesën e dytë nga autobusi i ekipit.

Pas ndeshjes, në një konferencë për media, Lampard theksoi që shkaktarët kryesorë për barazimin e ekipit të tij ishin Silva dhe Alonso.

“Thiago bëri një gabim, dhe ai është mjaftueshëm gjatë me ne, që ta dijë at gjë. Po ashtu Alonso, ai është fajtor për dy golat tjera, e qartë”, tha Lampard.

Mediat e huaja spekulojnë se me tensionet aktuale ndërmjet Lampard dhe Alonsos, ky i fundit nuk do luajë më për “Blutë” e Londrës.

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti të premten do të vizitojë Maqedoninë

Kryeminsitri i Kosovës, Avdullah Hoti të premten do ta vizitojë Maqedoninë e Veriut. Këtë e bëri të ditur zëvendëskryeministri i parë dhe...

Bislimi: Bullgaria gjithnjë ka qenë në anën e gabuar të historisë

Historiani Muzafer Bislimi në Click Plus në TV21, tha se Bullgaria gjithmon ka qenë në anën e gabuar të historisë.

Ratkoceri: Bullgaria nuk do të kërkojë ndryshime Kushtetuese!

Nga pala bullgare nuk është bërë presion për ndryshime Kushtetuese – tha Arben Ratkoceri në Click Plus në TV21.

Në komisionin maqedono-bullgar të ketë edhe shqiptarë – tha Ratkoceri në Click Plus

Gazetari Arben Ratkoceri nëpërmjet emsionit Click Plus sugjeroi që në komisionin maqedono-bullgar të ketë edhe shqiptarë. https://www.facebook.com/tv21hd/videos/3307059782663361

Llalla: Hapja e çështjes Shkup-Sofje nuk është e drejtë, Bullgaria do të dështojë në këtë gjë!

Historiani Arben Llalla në Click Plus në TV21, thotë se nuk është e drejtë hapja e çështjes mes Maqedonisë së Veriut dhe...

More Articles Like This