Array

​Shpend Ahmeti: Boll ma!

Must Read

Arrestohet një grua për shkak të letrës me helm që dërgoi në Shtëpinë e Bardhë

Policia amerikane arrestoi  një grua të dyshuar për dërgimin e një letre deri te Shtëpia e bardhë...

Janë sanksionuar 346 shoferë në Shkup, 150 për shpejtësi të tejkaluar, 28 motoçiklistë

Në territorin e Qytetit të Shkupit gjatë ditës së djeshme janë shqiptuar 346 sanksione, mes të cilëve...

Është arrestuar personi që sulmoi një mjek në Klinikën e Toksikologjisë

Gjatë ditës së djeshme është arrestuar S.A.  (32) nga Shkupi i cili sulmoi një mjek në Klinikën...
- Advertisement -

Nënshkrimin e marrëveshjes për krijimin e Asociacionit të komunave me shumicë serbe kryetari i Prishtinës po e quan kulm të të këqijave që i kanë ndodhur Kosovës prej pas lufte.

Kjo gjendje e shtetit 16 vite pas, për Ahmetin është shenjë e paaftësisë, korrupsionit dhe servilizmit.

- Advertisement -

Ai, përmes një publikimi në profilin e tij në rrjetin social Facebook, thotë se më nuk duhet të durohen ky degradim i shtetit.

“Me arrit në këtë gjendje të shtetit 16 vite pas 1999 është shenjë e paaftësisë, korrupsionit, servilizmit e shumë e shumë të këqijave që na kanë sjellë disa individë. Pasurimi i familjeve të tyre na e ka sjellë edhe asociacionin brenda Kosovës. Nuk kemi nevojë ti durojmë pasurimin e tyre e as degradimin e shtetit më. Boll ma!”, shkruan Ahmeti në Facebook.

- Advertisement -

Arrestohet një grua për shkak të letrës me helm që dërgoi në Shtëpinë e Bardhë

Policia amerikane arrestoi  një grua të dyshuar për dërgimin e një letre deri te Shtëpia e bardhë me helmin vdekjeprurës ricin, kumtuan...

Janë sanksionuar 346 shoferë në Shkup, 150 për shpejtësi të tejkaluar, 28 motoçiklistë

Në territorin e Qytetit të Shkupit gjatë ditës së djeshme janë shqiptuar 346 sanksione, mes të cilëve 17 shkelje për ngasje pa...

Është arrestuar personi që sulmoi një mjek në Klinikën e Toksikologjisë

Gjatë ditës së djeshme është arrestuar S.A.  (32) nga Shkupi i cili sulmoi një mjek në Klinikën e Toksikologjisë. Kundër tij do...

LSDM: Qeveria e kryesuar nga LSDM-ja ndërton rend, drejtësi dhe disiplinë

"Rendi, drejtësia dhe disiplina, ndërtimi i një shteti të fortë dhe të pavarur juridik dhe sundimi joselektiv i ligjit janë prioritetet kryesore...

MSH: Arrihet avancim i konsiderueshëm në diagnostifikimin e demencës

MIA MK MSH: Arrihet avancim i konsiderueshëm në diagnostifikimin e demencës Shkup, 21 shtator...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -