VOTON KRYEMINISTRI HARADINAJ

0

Haradinaj ftoi të gjithë qytetarët të dalin të votojnë

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, së bashku me bashkëshorten e tij Anita Haradinaj, kanë hedhur votën e tyre në shkollën e mjekësisë “Ali Sokoli” në Prishtinë.

Haradinaj ftoi të gjithë qytetarët të dalin të votojnë dhe të mos i neglizhojnë këto zgjedhje.

Ai po ashtu tha se raundi i dytë i zgjedhjeve është po aq i rëndësishën sa raundi i parë./21Media

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here