Sot asteroidi kalon afër Tokës

0

Sot do të kalojë afër Tokës një asteroid. Agjencia e Hapsirës NASA ka thënë se një asteroid masiv do të kalojë pranë Tokës ka shtuar se nuk ka rrezik për planetin tonë.

NASA konfirmon se Asteroid 2012 TT5 prej 270 metrash do të kalojë pranë Tokës dhe se njerëzimi do të jetojë edhe ditën tjetër…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here