Si u duken yjet në festën e “Oscar Vanity Fair”

0

Artistet befasojnë me fustane në festën pas ceremonisë “Oscar”

Pas ceremonisë së ndarjes së çmimeve “Oscar”, është mbajtur festa e “Oscar Vanity Fair”, që udhëhiqet nga aktivisti dhe ish gazetari i lajmeve, Catt Sadler së bashku me  Karamo Brown.

Vëmendje të madhe të mediave morën parakalimet e të famshmeve për gjatë hyrjes në këtë festë, shkruan rtv21.tv

Ndryshe nga vitet e tjera, veshjet këtë herë ishin qenë më pak të ngarkuara dhe të thjeshta duke bërë kështu që bukuria e personazheve të njohura të vihet në pah më shumë.

Rtv21.tv, ua sjellë disa nga fustanet e mbrëmshme që vodhën vëmendjen e publikut:

Rita Ora

Kendall Jenner

Kendall Jenner, 2019 Vanity Fair Oscar Party, 2019 Oscars

Emma Roberts

Emma Roberts, 2019 Vanity Fair Oscar Party, 2019 Oscars

Adriana Lima

Adriana Lima, 2019 Vanity Fair Oscar Party, 2019 Oscars

Jessica Alba

Jessica Alba, 2019 Vanity Fair Oscar Party, 2019 Oscars

Regina Hall

Regina Hall, 2019 Vanity Fair Oscar Party, 2019 Oscars

Chrissy Teigen

Nina Dobrev

Emily Ratajkowski

Në “Oscars” mbrëmë triumfues befasishëm doli filmi “Green Book”, i cili ishte i nominuar në 5 kategori. Spektakli i sivjetmë i Academy Awards u mbajtë përsëri në Dolby Theatre (më herët i njohur si Kodak Theatre) në Hollywood Boulevard, të Los Angelesit./21Media

.