PASTEL – ‘DANCING WITH THE STARS’, U ZUNË ME SONI MALAJ, BALERINA SQARON PROBLEMIN

0

https://youtu.be/zL4olh9hTm0

Adel Lami dhë Niko Komani janë një çift tjetër pjesëmarrës në Dancing with the Stars dhe këtë vit ashtu siç e thanë dhe ata, çifti ka qënë një ndër më të komentuarit. Fillimisht u kritikuaan nga juria për protagonizmin e tepërt të balerinës, më pas për vallëzimet e tyre e më pas edhe për një diskutim me çiftin Soni Malaj dhe Dioni. Në diskutim e sipër për vallëzimin në ”Natën Shqiptare”, dyshja e balerinëvë debatuan në lidhje me koreografinë dhe kjo u kuptua si një zënkë mes tyre, por për t’i hedhur poshtë këto zëra ishte vetë Adela e cila tha se tashmë janë qetësuar dhe ai diskutim i mbeti asaj nate.

Për më tepër ndiqeni intervistën në vazhdim: