NGJARJA QË E BËRI ME LOT DUA LIPËN

0

Ceremonia madhështore e martesës së çiftit të ri mbretëror, Princit Harry dhe ish- aktores Meghan Markle mori vëmendjen e gjithë botës.

E këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa duket se e përcolli ceremoninë me shumë emocione. Ajo këtë e bëri të ditur pasi publikoi disa imazhe të martesës së çiftit në llogarinë e saj “Instagram” , shkruan rtv21.tv.

Kjo ngjarje madhështore, Duan e bëri me lot! “OK, por Harry dhe Meghan më bën me lot”, ka shkruar këngëtarja mbi fotografinë e postuar.

Dua Lipës gjithashtu i bëri përshtypje edhe pamjen e nusës mbretërore, e veçanërisht fustani i saj i dytë11-14.

Kujtojmë se Princi Harry dhe Meghan Markle dje në një ceremoni madhështore me shumë mysafirë të famshëm dhe shumë shikues anë e mbanë botës dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë./21Media