NDESHJET E SOTME NË KUPËN E BOTËS

0

Sot në kuadër të Kampionatit botëror ”Rusi 2018” do të zhvillohen edhe tri përballje interesante të grupit F.

Në ora 14:00 do të takohen Belgjika me Tunizinë, Në ora 17:00, Koreja jugore me Meksikën, ndërsa Në ora 20:00, Gjermania me Suedinë.

Kombëtarja e Suedisë dhe e Meksikës kanë nga tri pikë deri tani, derisa Koreja Jugore dhe Gjermania kanë nga dy pikë./21Media