MOTI SOT NË MAQEDONI I NDRYSHUESHËM

0

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm me vranësira dhe me erë mesatare dhe në pjesët lindore të vendit do të ketë reshje lokale të shiut. Ndërsa reshjet e shiut pritet që  të ketë gjatë ditës së premte.

Temperatura sot do të jetë nga prej 6 gradë celsius deri në 19 gradë celsius.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here