MOTI SOT NË MAQEDONI

0

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me dielli dhe me reshje të shiut, sidomos në vendet malore.

Temperaturat do të arrijnë nga 18 deri në 24 gradë celcius.

Ndërsa edhe në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm dhe temperaturat do të arrijnë deri në 24 gradë celsius.