MOTI SOT NË MAQEDONI

0

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vrënësirë gjatë pasditës, ndërsa pritet të fryejë erë e lehtë në drejtimin jugor.

Temperaturat do të arrijnë nga 20 gradë celsisus deri në 27 gradë celsius.