MOTI SOT NË MAQEDONI

0

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i nxehtë.

Temperaturat do të arrijnë nga 28 deri në 36 gradë celsius.

Gjatë ditëve në vazhdim pritet mot me diell dhe i nxehtë dhe me temperatura të larta.