MOTI SOT NË MAQEDONI

0

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell me vranësira të kohë pas kohshme, do të fryjë edhe erë veriperëndimore.

Temperaturat do të arrijnë nga 25 deri në 34 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me diell, kurse temperaturat do të arrijnë nga 28 deri në 24 gradë celsius.