LIVERPOOL E MANCHESTER NDAJNË PIKËT

0

Ndeshja mes Liverpoolit dhe Manchester Unitedit ka përfunduar pa fitues

Deri i xhiros së tetë të Premierligës mes Liverpoolit dhe Manchester Unitedit ka përfunduar me rezultat të barabartë 0:0

Pas këtij barazimi, Manchester United është ngjitur në vendin e parë në tabelë me 20 pikë të tubuara, një më shumë sesa City, i cili ka një ndeshje më pak të zhvilluar.

Kurse, Liverpool është në vendin e gjashtë në Premierligë me 31 pikë të tubuara.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here