Liga e Kampionëve, sonte luhen këto ndeshje

0

Sonte do luhen 8 takimet e fundit të fazes së grupeve në Uefa Champions League. Shumica e ekipeve janë kualifikuar tashmë.

Mbetet për tu parë ndeshja mes Shakhtar Donetsk-Lyon, e cila do luhet direk për vendin e dytë të grupit.

Gjithashtu edhe CSKA Moscow dhe Victoria Plez luftojnë për një vend në Europa League. Manchester City, do të ndeshet me Hoffenheim.

Manchester United shkon në Spanjë për tu përballur me Valencian. Në foton e mëposhtmë janë të gjitha takimet: