Learta tregon sa kanë diferencë në moshë me Kushtrimin

0

Çifti i njohur i estradës

Vitet e fundit padyshim që dasma që bëri bujë dhe që mori vëmendjen mediatike ishte dasma e Kushtrim Salihut, djalit të këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behluli, me Learta Jakupin. Kjo dasmë mund të cilësohet si njëra nga dasmat më të mira të fëmijëve të estradës dhe nuk mbet pa u komentuar nga të gjithë.

Kushtrimi dhe Learta kanë një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Matin, shkruan rtv21.tv

Por, a e keni ditur se sa  vjet diferencë kanë Kushtrimi dhe Learta?

Përmes Instagramit Learta ka treguar se me Kushtrimin kanë 5 vjet diferencë.

 

Ndryshe, Leartën përveç se e njohim si reja e Shyhretes, ajo merret edhe me këndim. Së fundi ka organizuar një koncert solistik të cilin e mbajti më 27 tetor, në Bibliotekën Kombëtare./21Media

.