Ky është urimi emocionues i gruas së Sabri Fejzullahut për ditëlindje

0

Sabri Fezjullahu është njëri ndër këngëtarët i cili po vazhdon të jetë ndër më të pëlqyerit për publikun shqiptar. Ai përkundër moshës, po vazhdon të jetë ndër më të suksesshmit këngëtar në vend.

Për këngëtarin sot është një ditë e veçantë. Ai sot feston  ditëlindjen e 70-të.

Me këtë rast bashkëshortja e këngëtarit Nera e ka uruar atë me një urim të veçantë.

“Dashni urime te 70 – dhjetat . Sote qe nga mengjesi rrugetova ne mendime per dashnin qe me ke dhuru per keto 31 vjet .Te deshiroj shendetin ta kesh e te festojm gjithemon me gezime . Jemi larg shuuuum larg por me zemer shum afer . Ty i veqanti im shembull per gjenerata , ste mposht ty as nje furtun per asgje ty i adhuruari i krejt shqiptaris . Faleminderit qe egziston dhe aq fort qe egziston dashnija jem e perjetshme te du nga thellsija e zemres Nera .” ka shkruar Nera në instagram./21Media

 

View this post on Instagram

 

Urime dashni ! Te paqa tan jeten afer ??

A post shared by @ nerafejzullahuofficial on