KËNGËTARI ALBAN SKËNDERAJ DHE NOIZY VIJNË ME NJË BASHKËPUNIM SË BASHKU

0

Këngëtarët e mirënjohur Alban Skënderaj dhe Noizy sjellin këngën më të re për publikun,  “Drejtë suksesit”.

Teksti është shkruar nga vetë artistët dhe pritet të ketë sukses këtë verë. Ndërsa regjia është punuar nga gruaja e kryebashkiakut të Tiranës Arjola Xoxa