Inter dhe Milan u tregojnë “dhëmbët” Empolit dhe Spalit, kur nuk munden Juventusit

0

Ekipet milanze, Milan dhe Inter sot kan arritur te shenojne fitore ndaj ekipeve Spal dhe Empoli, njofton TV21

Duket se Juventus eshte pa konkurrence ne Seria A, ndersa ekipet tjera mbetet te luftojne per pozitat tjera ne lige. Milan sonte ka shenuar fitore 2:1 ndaj ekipit te Spalit, ndersa Interi me rezultat minimal ka mposhtur Empolin me 1:0./TV21