Gashi në krahë me Bill Clintonin urojnë Kosovën

0

Rep artisti i njohur shqiptar me famë ndërkombëtare, Gashi me rastin e transformimit të FSK-së në Ushtri ka dërguar një urim për Kosovën.

Artisti përmes rrjetit social, Instagram ka postuar disa fotografi ku shihet në shoqërimin e ish presidentit amerikan, Bill Clinton.

“Urime Ushtria KOSOVE nga unë dhe miku yt më i mirë”, ka shkruar artisti në mbishkrimin e imazheve, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GASHi (@gashi) on