FUTBOLLISTI SHQIPTAR KËRCËNOHET ME VDEKJE NGA TIFOZËT E BRAZILIT

0

Dje është zhvilluar ndeshja mes Brazilit dhe Zvicrës, e cila ka përfunduar me barazim. Ai që barazoi rezultatin ishte futbollisti shqiptar Valon Berhami, i cili luan me kombëtaren e Zvicrës.

Kaq ka mjaftuar që tifozët e Brazilit të komentojnë  në llogarinë e tij në Instagram. Madje, ata kanë guxuar ta kërcënojnë edhe me vdekje, duke iu betuar që nëse shkel në Brazil nuk ka për t`u larguar i gjallë nga aty.