FOTOGRAFIA E FELLAINIT “PUSHTON” INTERNETIN

0

Marouane Fellaini ka reaguar për fotografinë, e cila u bë hit në rrjetet sociale

Mesfushori belg i “Djajve të Kuq”, nuk ka nguruar ta postojë fotografinë në të cilën duket fytyra e tij e shtrembëruar gjatë ndeshjes së mbrëmshme mes Real Madridit dhe Manchester United.

“Faleminderit të gjithë atyre që postuan dhe më dërguan këtë fotografi”, ka shkruar Fellaini në Instagram.

Brenda pak orësh, fotografia e fytyrës së shtrembëruar të belgut u përhap nëpër internet, ku ai kishte pësuar një goditje në fytyrë me top.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here