Fitojnë Porto e Barça, Bajerni e PSG-ja humbin

0

Janë mbyllur me rezultat të njëjtë dy takimet e mbrëmjes së sotme në fazën çerekfinaliste të Championsit, Bajerni që humbi kunder Portos dhe Barcelona që fitoi në Paris.

1-3 ka përfunduar takimi i luajtur në “Parc des Princes” mes Barcelonës dhe PSG-së së Laurent Blank.

Nejmar dhe Luis Suarez ishin lojtarët e mbrëmjes. Braziliani shënoi golin e parë falë një asistimi perfekt nga Lionel Mesi në minutën e 18-të të takimit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here