Era dhe Nora Istrefi, së shpejti një duet bashkë

0

Këngëtarja e njohur Era Istrefi ka bërë të ditur se së shpejti do të publikojë duetin me motrën e saj, Norën.

“Do të sjellë atë që po e presin fansat prej kohësh. Një këngë shqip me motrën time, Norën. Ky do të jetë një ndër projektet e mia të ardhshme në mesin e disa bashkëpunimeve tjera”, ka thënë Era.

Gjatë vitit të shkuar, Era performoi këngën zyrtare të Kampionatit Botëror, në duet me Ëill Smith dhe Nicky Ja