ENCA DUKE U ”PËRGATITUR” PËR PROVIME

0

Muaji qershor është muaji kur studentët ndihen nën ethe, pasiqë ky muaj është muaji i provimeve. Dikush gjatë këtij muaji ka filluar pushimet, e dikush duhet të mësojë për provime. Këtë mënyrë duket se është duke e ”bërë” edhe këngëtarja e njohur, Enca Haxhia. Kjo të paktën kuptohet nga imazhi i fundit që ajo ka hedhur në instagram, teksa shihet në ujë dhe me një libër në dorë, shkruan rtv21.tv ”“Tu studiu per provimet like…” – Kids 2018”, ka shkruar Enca, krahas imazhit të publikuar.

Por, mbase kjo mund të jetë edhe një shaka e saj, pasiqë kjo fjali përdoret më së shumti nga të rinjt gjatë kohës së provimeve, e si duket këtë rast e ka shfrytëzuar edhe këngëtarja, duke i bashkangjitur edhe një imazh , që lidhet mjaft mirë. Krahas fotografisë së këngëtares kanë vërshuar komente të shumta nga 1 milion e 700 mijë ndjekësit e saj. Kujtojmë që projekti i fundit i këngëtares është ”Dua”, për të cilin ajo u kritikua mjaft./21Media

Capture.JPGENCAA