Dedikimi i Rashicës pas eliminimit të Bremenit

0

Rashica ka falënderuar tifozët

Mbrëmë Werder Bremeni ka eliminuar Dortmundin nga Kupa e Gjermanisë. Lojëtarët e Bremenit ishin më të saktë në penallti.

Pasi ka shënuar golin e parë për Werder Bremenin, Milot Rashica përmes një postimi në Instagram ka falënderuar tifozët për mbështetjen dhe i ka uruar ditëlindjen klubit të tij.

 

View this post on Instagram

 

What a fantastic MATCH!! Wonderful fan support thank you so much ☺ #keepfighting 🙌🚀 HAPPY BIRTHDAY WERDER BREMEN🎉💚

A post shared by MILOT RASHICA (@milotrashica7) on Feb 5, 2019 at 3:54pm PST

“Çfarë ndeshje fantastike!!! Faleminderit fansa për mbështetjen e vazhdueshme. Urime ditëlindjen Werder Bremen”, ka shkruar Rashica në llogarinë e tij në Instagram.

Gjatë këtij sezoni Rashica ka luajtur gjithsej 14 ndeshje për Bremenin./21Media

.