ÇIFTI I NJOHUR I SHOWBIZIT DO TË MARTOHEN ‘LIVE’ NË TELEVISION

0

Paris Hilton e cila ka marrë propozim për martesë nga aktori dhe modeli Chris Zylka me një unazë 2 milionë dollarëshe, ka vendosur që dasma e saj mos të jetë një dasmë e zakonshme.

Miliarderja amerikane ka vendosur që dasma e saj të transmetohet “live” në televizion. Paris është shprehur për E!News se ka marrë oferta nga televizione të ndryshme, por ende është duke i shqyrtuar.