Big Mama i thote Adelina Tahirit: Ate qe ke bere ti nuk kisha patur guxim ta bej asnjehere, edhe pse jam shume e guximshme

0

Adelina Tahiri ne emisionin Mama’s Trip te TV21 i xhiruar na Bansko te Bullgarise, thote qe nuk eshte nacionaliste por eshte patriote. Ajo gjithashtu shton se ne rend te pare e kam fenë dhe kombin tim, pastaj tjerat!

Big Mama, duke i parashtruar pyetje Adelines i ka thene qe ate qe e ka bere Adelina, qe eshte martuar me maqedon nuk do ta bente asnjehere edhe lse eshte shume e guximshme.

Big Mama i thote Adelina Tahirit: Une do te kisha mundur te martohem me maqedon asnjehe edhe pse jam shume e guximshme

Big Mama i thote Adelina Tahirit:Unë nuk do të kisha mundur të martohem me maqedon asnjëherë edhe pse jam shumë e guximshme.

Gepostet von TV21 am Sonntag, 27. Januar 2019