BELGJIKË – PANAMA, FORMACIONET ZYRTARE

0

Formacionet zyrtare të dy kombëtareve

Belgjika dhe Panama me fillim nga ora 17:00 do të luajnë ndeshjen e parë të vlefshme për Grupin G të Botërorit.

Kjo ndeshje zhvillohet në stadiumin ‘Fisht’ në Sochi dhe tashmë janë publikuar formacionet zyrtare dhe  ekipet do të luajnë:

BELPAN