Bebe Rexha publikon pak nga kënga e re

0

Tri ditë para lansimit

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ka zbuluar pak nga projekti i ri muzikor, shkruan rtv21.tv

Ndonëse është publikuar vetëm pak, ky projekt ka marrë pëlqimin e fansave të këngëtares.

“Last Hurrah”, titullohet kënga e cila do të publikohet të premten më 15 shkurt.

 

View this post on Instagram

 

✞ #LastHurrah ✞ 3 Days ✞

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on Feb 12, 2019 at 9:38am PST

Ndryshe, Bebe Rexha pati shkëlqyer gjatë parakalimit në tepihun e kuq në mbrëmjen më të rëndësishme të industrisë muzikore, “Grammy Awards”. E veshur në një fustan të kuq e të gjatë, artistja shqiptare i mahniti të gjithë. Bebe Rexha ishte nominuar në dy kategori, atë të : “Artisti më i mirë i ri” si dhe “Bashkëpunimi më i mirë kantri/ performanca më e mirë duo”, por që fatkeqësisht nuk u shpërblye me asnjë çmim./21Media

 

View this post on Instagram

 

❤❤❤

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on Feb 10, 2019 at 5:58pm PST

.