Bebe Rexha “mahnit” skenën në Chicago

0

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha kohët e fundit është një ndër artistet më të kërkuara në treg.

Ajo vijon që të jetë e angazhuar me jetën e saj artistike nëpër koncerte të ndryshme.

Mbrëmjen e së mërkurës ajo ka performuar në Chicago, e cila falënderon të gjithë fansat e saj teksa shfaqet duke e shijuar momentin e këndimit.

“Zemra dhe shpirti. Faleminderit Chicago”, shkruan ajo.

Në publikimin e sukseseve të këtij viti, Bebe ishte në mesin e artisteve me më së shumti kërkime në Spotify.