Bebe Rexha kërkon burrë,Flori Mumajesi i shkruan direkt

0

Këngëtarja e famshme shqiptare ka kërkuar diçka për Vitin e Ri 2019, me anë të një postimi në “Twitter”, Bebe Rexha i kërkoi burrit të saj të vij sa më shpejt dhe se po e pret. Duket se beqaria e ka mërzitur këngëtaren e famshme dhe po kërkon një burrë.

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i Flori Mumajesit, i cili i ka shkruar Bebes në “Instagram” një mesazh.

Flori i ka shkruar asaj duke i trokitur dhe i thënë se ai është burri që ajo po kërkon.

Këngëtari shqiptar jo rrallë e ka treguar pëlqimin e tij për këngëtaren me famë botërore, duke e pranuar publikisht se ajo është e preferuara e tij.