Bashkëshortja pjesë e videoklipi të ri të Sinan Hoxhës

0

“Është protagoniste si modele apo…këndon…Mos është duet.”

Këngëtari i njohur, Sinan Hoxha ka paralajmëruar se të mërkurën do të publikojë projektin e ri muzikor të titulluar “Luje Luje”, shkruan rtv21.tv

Sipas një fotografie që ka pubikuar Olti Curri në InstaStory, duket se pjesë e videoklipit të ri të Sinanit do të jetë edhe bashkëshortja e tij, Andrra Destani.

“Andrra Destani në sheshxhirimimin e klipit të ri të Sinanit…Çfarë bën Andrra atu? Është protagoniste si modele apo…këndon…Mos është duet. Ah ç’na hapet punë deri nesër…”, ka shkruar në InstaStory, opinionisti i njohur dhe tekstshkruesi, Olti Curri.

 

View this post on Instagram

 

✌ Te Merkuren ora 17.00 Foto by @klajdihaxhari

A post shared by Sinan Hoxha (@sinanhoxha_) on Feb 9, 2019 at 7:44am PST

Ndryshe, Ansi është fëmija i vetëm i çiftit Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, të cilët dashurinë e tyre me martesë e kurorëzuan në verën e vitit 2015./21Media

.