PENSIONISTET TË CILAT PUNOJNË MODELE (FOTO)

968
0
SHPËRNDAJE

Edhe një dëshmi që tregon se mosha është vetëm numër 

Shumica prej njerëzve mendojnë se të qenurit i moshuar është një dënim apo një sëmundje demotivuese. Nuk është ashtu! Gratë në artikullin tonë dëshmojnë se është e mundur të plakesh me stil. Ato janë mbi 70 vjeç dhe janë modele.

Këto zonja nuk e fshehin moshën e tyre. Ato i injorojnë stereotipet dhe thjesht jetojnë jetët e tyre deri në maksimum, transmeton 21Media.

Nëse ju për disa arsye ndiheni të shqetësuar për moshën tuaj, atëherë ne kemi gjetur për ju nëntë arsye të mrekullueshme që ta lini marrosjen anash. Vetëm lexoni dhe ndiqni shembullin e këtyre zonjave./21Media

Lauren Hutton, 72 vjeçare

China Machado, 86 vjeçare

/21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU