TRENDI I VATHËVE KËTË VERË (FOTO)

667
0
SHPËRNDAJE

Vathët janë një nga aksesorët më të rëndësishëm për secilën femër

Përveç vathëve klasikë që janë gjithmonë në modë dhe kombinohen me çdo gjë, ne ju sjellim modelet më të preferuara për këtë verë.

Këta vathë që mund të kombinohen me fustanë të gjatë e bluza nga më të thjeshtat, janë plot stil e elegancë.

Më poshtë ju sjellim vathë me forma dhe masë të ndryshme për një stil sa më trendi.

b8ae407b8ce68a42c1a4c95adc306bcdc9aff075e05d5261eefd7389ed2c60f9c63685465ac3d7914453faa443bc606cee38a46d56e9c470b4d62888ed21f05cff36cd72a7d04824c3c9dd94c7e9e8282fb49654bf7d08932d938057358dbfd95d375fb8c7774cd46d16f1593b0c3ac60007bc1d824ad0ea38d394dc5263e66e

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU