ALFA ROMEO 4C I NGJYROSUR NË ART JAPONEZ (FOTO)

765
0
SHPËRNDAJE

Garzhda “Intalia Costoms” ka zbuluar një version unik të Alfa Romeo 4C të quajtur Hokusai

Vetura është krijuar për të debutuar në panairin e veturave të artistëve “Piston Head II: Artists Engage The Automobile”, që do të mbahet gjatë këtij muaji në Los Angelos, ndërsa është bërë për të festuar kulturat japoneze dhe italiane.

Nga kompania e përditësimit të veturave “Italia Costoms” thonë se “dizajni i veturës kujton madhështinë dhe fuqinë e natyrës”.

Kjo veturë gjithashtu ka edhe interierin unik, i cili përmban tapiceri Kurabo dhe lëkurë Foglizzo.

1234567

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU