DEL NË TREG VETURA E RE SMART

613
0
SHPËRNDAJE

Kur doli në treg Smart For two më 2008 në SHBA, ajo u bë e njohur si një veturë të cilën ishte më se e lehtë ta parkoje për shkak të formës së saj

Vetura kishte vetëm 70 kuaj fuqi dhe tre cilindra me nga 1.0 litra. Ndërsa vetura e re Smart e cila do të dal në treg këtë vit ka kualitete më të shumta si dhe 89 kuaj fuqi me 100 rrotullime të motorit.

Smart For two 2016, është gjithashtu më praktike për të hyrë dhe për të dal nga dy dyert e saj. Ajo ka pesë ndërrime shpejtësie manuale dhe gjashtë ndërrime shpejtësie automatike.unnamed (2)unnamed (3)unnamed (1)ad65bc96-b2a1-49cb-8ca0-05a9dabc7214

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU