MAZDA PRODHON VETURË PËR FIAT (FOTO)

980
0
SHPËRNDAJE

Mazda është duke prodhuar modelin 124 Spider për Fiat në Hiroshima, të Japonisë

Fiat 124 Spider ka katër cilindra, 1.4 litra turbo dhe 160 kuaj fuqi dhe 184 rrotullime të motorit.

Sipas Motortrend, ajo mund të kalojë 60 metra në 6.8 sekonda.

Çmimet e modelit bazik do të fillojnë me 29 mijë, ndërsa, versioni Prima Edizione do të kushtojë rreth 36 mijë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU