MERCEDES PREZANTON AUTOBUSIN (VIDEO)

1695
0
SHPËRNDAJE

Mercedesi ka prezentuar autobusin e së ardhmes

Firma e njohur Mercedes, ka implementuar autobusin e së ardhmes, i cili mund të lëvizë deri në 70 kilometra në orë.

Mercedesi modelin e ri  e ka demonstruar në Amsterdam duke kaluar distancën prej 20 kilometrave, dhe duke e ndalur atë në stacione të autobusit dhe në semaforë.

Më poshtë mund të shihni detaje të tjera rreth këtij autobusi.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU