Zana Zumeri – Fituese e çmimit të tretë në Ars Kosova 2016

1463
0
SHPËRNDAJE

E ftuar në programin e mëngjesit Fresh Air ishte Zana Zumeri një violiniste e re por me aspirata shumë të mëdha. Ajo foli per fillimet e saja dhe dëshirën e madhe që ka për këtë instrument. Mes tjerash, vlen të theksohet se Zana është edhe fituese e çmimit të tret në festivalin ndërkombëtar që u mbajt në Kosovë, Ars Kosova 2016.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU