Rrugëtim në Tropojë!(Video)

167
0
SHPËRNDAJE

Në veri të Shqipërise shtrihet njëri prej rajoneve më të pasura me trashëgimi kultururore dhe bukuri natyrore. Tropoja është një destinacion shumë tërheqës jo vetëm për shqiptarët, por edhe për turistët e huaj./21 Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU