Troshupa përforcon Skënderbeun

146
0
SHPËRNDAJE

Portieri kosovar, Denis Troshupa, është lojtari më i ri, që është bashkuar me skuadrën.

Skënderbeu ka njoftuar se ka transferuar portierin kosovar Denis Troshupa.

Përmes rrjetit social Facebook, klubi shqiptar që bëri historinë duke u kualifikuar për në play-off të Ligës së Kampionëve ka njoftuar se Troshupa është bashkuar me pjesën tjetër të grupit dhe tash do të stërvitet nën urdhrat e Bozhiqit.

Troshupa në edicionin e fundit ishte pjesë e Hajvalisë.

21-vjeçari nga Prishtina cilësohet si transferim i duhur në rrugën për Ligën e Kampionëve

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU