“Fotografia e gjelbër” për nderë të Ditës së Çlirimit të Vitisë

119
0
SHPËRNDAJE

Galeria e Arteve në Viti ka hapur sot pasdite ekspozitën e ‘fotografisë së gjelbër’, ku përmes objektivit të aparatit Komuna e Vitisë po paraqet bukuritë e saja natyrore, të cilat do të shërbejnë për turizëm në të ardhmen.

Kjo ekspozitë është hapur në kuadër të aktiviteteve kulturore e sportive që janë paraparë të mbahen sot dhe nesër, me rastin e– Ditës së çlirimit të Vitisë. / 21MEDIA

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU