​Zyrtare: Volland në Hoffeniheim deri 2019

94
0
SHPËRNDAJE

Ofertat nga skuadrat tjera nuk e kanë tunduar sulmuesin Kevin Volland që të mos e vazhdojë kontratën me skuadrën e Hoffenheim.

Sulmuesi gjerman ka pasur kontratë me skuadrën aktuale deri në vitin 2017, por ati nuk i ka penguar aspak që të vazhdojë kontratën edhe për dy vjet të tjera, dhe tash sulmuesi mund të qëndrojë deri 2019 në Hoffenheim.

22-vjeçar pas paraqitjeve të mira më skuadrën në Bundelsiga dhe realizimit të shumë golave, është ftuar edhe nga përzgjedhësi i Kombëtares së Gjermanisë, Joachim Low.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU