JUVENTUSI PO PËRGATIT NJË OFERTË JOSHËSE PËR MARTIAL

433
0
SHPËRNDAJE

Sipas mediave italiane, Juventusi është duke përgatitur një ofertë joshëse për sulmuesin e Manchester Unitedit, Anthony Martial. “Zonja e Vjetër” është duke i vëzhguar disa lojtarë për tregun e verës, dhe Martial është në listën e trajnerit Massimiliano Allegrit.

Martial duket se në fund të këtij sezoni do të ndahet me skuadrën e Jose Mourinhos për të nisur një eksperiencë të re në futbollin evropian.

Siç shkruajnë mediat italiane “Juventusi është e gatshme t’i investojë 60 milionë euro për sulmuesin e Manchester Unitedit, Anthony Martial”.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU