EKIPI I JAVËS NË PREMIER LIGË

525
0
SHPËRNDAJE

Java e kaluar në Premier Ligë për disa lojtarë do të mbahet në mend

Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah shënoi plotë 4 gola dhe dhuroi një asistim në fitoren e ekipit të tij në përballje me Watfordin.

Po ashtu edhe sulmuesi i Evertoni, Cenk Tosun shënoi dy golat e tij të parë në Premier Ligë qysh nga transferi i tij në Everton.

Në ekip e javës janë përfshirë ëshë lojtarët si, Junior Stanislas i Bournemouthit, James Tomkins i Crystal Palaces, Henderson i Liverpoolit, Gueye i Evertonit, Gosling i Bournemouthit, Robertson i Liverpoolit, Jagielka i Evertonit, wan Bissaka i Crystal Palaces dhe Begovic i Bournemouthit./21Media

Capture-5

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU