HUAWEI PREZANTON ALTERNATIVËN E LIRË TË CELULARËVE TË SHTRENJTË

524
0
SHPËRNDAJE

Huawei do të nxjerrë shumë shpejt në treg celularin që shikohet si alternativa e lirë e “smartphone”-ve të shtrenjtë si iPhoneX dhe Samsung Galaxy S9.

Honor View 10 shikohet nga ekspertët si një “konkurrent serioz” i celularëve që kushtojnë rreth 1000 euro dhe mund të blihet për gjysmën e këtij çmimi.

Kjo pajisje ka dy ngjyra: bojëqiell dhe të zi. Celulari ka 6 GB RAM dhe 128 GB hapësirë për ruajtjen e materialeve.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU